REJLEK - Vysokotlaké hadice pro hydrauliku a čistící systémy

Vážení zákazníci!
Na těchto stránkách se Vám představuje firma REJLEK. Již od roku 1993 se zabýváme výrobou vysokotlakých hadic pro hydrauliku a čistící systémy Wap, Kränzle, Kärcher, Ehrle aj.. Dále Vám nabízíme hydraulické šroubení, šroubení pro čistící systémy, hydraulické rychlospojky, kulové ventily, manometry,hadicové spony, hydraulické trubky pozink i nerez, vzduchové rychlospojky, hydraulické oleje, motorové oleje,  náplně do chladičů, náplně do ostřikovačů, autobaterie do osobních i nákladních vozidel, alternátory a startéry – výměnným způsobem. Dále široký sortiment nízkotlakých hadic – zahradní, vzduchové, olejové, palivové, chladičové, výfukové atd..

Dále nabízíme jednotlivé komponenty pro vlastní výrobu tlakových hadic : hadicové koncovky, lisovací objímky, hydraulickou hadicovinu, lisy na armování koncovek, pily, loupačky.

Hadice od nás odebírají zákazníci na celou řadu stavebních strojů : JCB, Caterpillar, Volvo, Komatsu, Kubota, Yanmar, Bobcat, Takeuchi, Kaiser, Case, Bomag, Atlas, ZTS – UNC, HON, UDS.

Dále na nákladní vozy : Avia, Tatra, Liaz, Mercedes, Man, Iveco, Volvo, Daf, Scania, Renault, Nissan.

V neposlední řadě též na traktory a ostatní zemědělskou techniku : Zetor, John Deere, Case, Claas, New Holland, Massey Ferguson, Fendt, Deutz.


Provozní doba

7.00 – 16.00 , mimo tyto hodiny volejte v naléhavých případech 604 287 882


Kontakt

Adresa:
Chrášťany 92 (areál Strojíren)
252 19, Rudná u Prahy

Mobil: +420 604 287 882
Tel./Fax: +420 224 284 294
Email: Tomas@rejlek.cz

mapa